Holland-diervoeders
English  Deutsch  Francais
Skip Navigation Links
Home
Over ons
Services
Producten
Vacatures
Contact
   Zoek

Feed

Grondstoffen voor de diervoedingsindustrie

Vogelvoer

Producten o.a.:
Boekweit
Hennepzaad
Kanariezaad
Kardizaad
Koolzaad
Lijnzaad
Milletzaad (geel, wit en rood)
Panicum (geel en rood)
Nigerzaad
Perillazaad
Raapzaad
Rozijnen
Trosgierst
Zonnebloempitten (gestreept, zwart en wit)

Neem voor meer informatie contact op met:

Guy van Heck
guy.van.heck@lenersanpoortman.com
Telefoon +31 78 622 0 656

Ron Heijser
ron.heijser@lenersanpoortman.com
Telefoon +31 78 622 0 655

Breukrijst

Origines o.a.:
Myanmar
India
Egypte
Paraguay

Neem voor meer informatie contact op met:
             

Stef Serruys
serruys@depre.be
Telefoon +32 50 79 91 73

 

 

Duiven- en knaagdierenvoer, voergranen

Producten o.a.:
Dari rood
Dari wit
Dunpeas
Gele erwten
Groene erwten
Haver
Tarwe
Gerst
Linzen
Maïs
Maple peas
Popcornmaïs
Rode maïs
Paddy
Johannesbrood
Wikken

Neem voor meer informatie contact op met:

Jaap Jan Verhoeven
jaap.jan.verhoeven@lenersanpoortman.com
Telefoon +31 78 622 0 650

Marijn van der Hoek
marijn.van.der.hoek@lenersanpoortman.com
Telefoon +31 78 622 0 649

Speciale producten

Producten o.a.:
Gedroogde vruchten
Gedroogde bessen
Gedroogde groenten (voor menselijke en dierlijke consumptie)
Gedroogde insecten
Gedroogde garnalen
Gedroogde rivierkreeftjes
Sepia

Neem voor meer informatie contact op met:

Guido Noorlander
guido.noorlander@lenersanpoortman.com
Telefoon +31 78 622 0 631